ÖVRIGT / Diverse / Tråg 7358132
nr 735 8132
Tråg
längd: 185
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 23 januari 2012
kl 19:37:41
100 kr
500 kr
200 kr
300 kr
600 kr
750 kr
800 kr
850 kr
900 kr